Reklama internetowa

Najlepszy sposób na pozyskanie klienta!
Reklama internetowa

Jesteś fanem motoryzacji? Lubisz majsterkować? Masz na zbyciu trochę pieniędzy? Więc mamy coś specjalnie dla Ciebie! Właśnie dziś (a może to mnie coś ominęło i miało to miejsce już wczoraj, czy przedwczoraj) trafił do naszej oferty Multi Super Wypas Samochód Do Samodzielnego Złożenia, marki Zrób to sam, lub wezwij nas na pomoc jak jesteś dupa i nie dajesz samodzielnie rady. Nasza propozycja to przygotowany specjalnie dla ciebie oraz ludzi do ciebie podobnych, łatwego w montażu samochodu, który nie rozpadnie się po pierwszej jeździe. Kilka jazd jeszcze na pewno wytrzyma, jednak pamiętaj by zawsze wozić ze sobą specjalną, przeznaczoną dla tego modelu, skrzynkę narzędziową, którą również możesz u nas nabyć. Uwierz nam na słowo – przyda ci się prędzej niż myślisz.

Nasze autko przypomina z wyglądu skrzyżowanie smarta z maluchem. Jest mały, niewygodny, a siła zgniotu kończy się na silniku, który jest mieszczony pod siedzeniem z tyłu. Oczywiście żartujemy. W tym aucie nie ma siedzenia z tyłu, jest tylko bagażnik, jednak zajęty jest on przez cały silnik, którego najbardziej zaawansowaną technologicznie częścią jest rotalock angle valves. Nie wysyłajcie do nas listów z zapytaniem co to jest – nie wiemy, my tylko mamy to auto sprzedać, nie projektowaliśmy go. Miejski charakter tego pojazdu, sprawdza się najlepiej w korkach, bowiem mając całe 16 koni mechanicznych mocy, możesz być pewny, ze osiągniesz maksymalną prędkość nawet stojąc w miejscu.

W ten sposób dochodzimy do najważniejszej (może dlatego, że jedynej) zalety tego zestawu do samodzielnego złożenia. Otóż dzięki zastosowaniu urządzenia o nazwie filter drier nie wymaga ono żadnego tankowania. Wierzycie? Nie i dobrze, bo to znaczyłoby, że jesteście potwornie naiwni. Samochód, którego nie trzeba tankować? Pewnie… chyba w muzeum.

Leave a Reply